Vyhledávání:
Jazykové verze:
ČeskyRuskyEnglishEsperanto
Hlavní menu:
Rychlé odkazy:

VYSTOUPENÍ PROMĚN

1.5. 2009

První koncert PROMĚN proběhl ve Zlíně, v rezidenci významného českého velikána minulého století Tomáše Bati, který svého času toto město vybudoval.

3.5. 2009

Koncert v hotelu Ogar byl velmi podařený. Koncertní program řídil známý moravský muzikant Tomáš Kočko, který byl režisérem a choreografem celého vystoupení. Na závěr vystoupení zazněla píseň „Karpatská“, mající stejný hudební motiv v polštině, slovenštině, češtině i ukrajinštině, samozřejmě s jiným textem.

5.5. 2009

Koncert na rockové scéně ve Zlíně se setkal s velkou pozorností posluchačů … Po koncertu za námi přicházeli lidé, přáli si další vystoupení a radovali se, že se něco takového uskutečnilo.

6.5. 2009

V Ostravě jsme vystupovali v nejkrásnějším sálu – na konzervatoři. Přímo před scénou byly monumentální, impozantní varhany. Lidí v sále nebylo mnoho, ale poslouchali s upřímným nadšením.

9.5. 2009

Následovala cesta do polského Rzeszowa.Večerní koncert se uskutečnil na starobylém náměstí pod svítícím měsícem.

10.5. 2009

Závěrečný koncert zazněl ve starobylém ukrajinském Lvov u příležitosti oslav "Den města". Publikum bylo výborné, dokonce si pod pódiem během vystoupení zatančil novomanželský pár a celý houf dětí.

Nabídka této sekce:
Na začátek stránky